Дайджест оновлень за лютий-квітень
Оновлення Ringostat Smart Phone, покращена інтеграція з Zoho Desk та багато іншого
Привіт!

Це Ольга з Ringostat. Я вам не писала від початку війни в Україні. Але це не означає, що в нас нічого не змінилося. Ringostat не тільки тримає економічний фронт, а й регулярно випускає оновлення — які, незважаючи ні на що, є безплатними. Читайте про них за пару хвилин тут або у статті про оновлення.
Читайте про всі оновлення Ringostat в статті на нашому блозі
Оновлення Ringostat Smart Phone
За цей час у нас вийшло три оновлення, пов'язані з аудіо в Ringostat Smart Phone і призначені для зручності менеджера.

  1. Тепер, якщо співробітник дзвонить, а у клієнта зайнято, або він скинув виклик – показується текст «Зайнято» та лунають короткі гудки. Раніше натомість виклик просто обривався.
  2. Під час вхідного дзвінка клієнта менеджер зазвичай чує стандартний звук виклику. Але за бажанням ви можете замінити цей звук на будь-який інший.
  3. Коли вам дзвонить клієнт, у Ringostat Smart Phone програється приємна мелодія. Тепер ви можете налаштувати, з якою гучністю вона звучатиме.
Що ще може Ringostat Smart Phone
Прослуховування аудіовітання менеджеру для callback
Коли клієнт замовляє виклик через callback, Ringostat автоматично набирає співробітника. І краще заздалегідь попереджати менеджера, що йому надійшов не просто виклик, а замовлений дзвінок, і слід очікувати з'єднання з потенційним покупцем.

Для цього використовується аудіоповідомлення, яке програється співробітнику, коли той піднімає слухавку. Тепер ви можете одразу на сторінці налаштувань callback послухати, як звучить таке аудіо.
Більше про callback
Вибір періоду, за який Ringostat шукатиме співробітника, відповідального за дзвінок
Якщо телефонує клієнт, з яким вже спілкувалися ваші менеджери, Ringostat «розуміє», на кого саме направити новий дзвінок від нього. Для цього наша платформа перевіряє, хто зі співробітників вже дзвонив до цього користувача.

Але ми розуміємо, що в якихось компаніях буває максимум п'ять дзвінків на день, а в якихось десятки. У другому випадку менеджер просто не згадає свого співрозмовника вже за три дні. Тому тепер ви самі ставите, за який період Ringostat шукатиме, з ким з'єднати клієнта.
Перейти до особистого кабінету
Створення сутностей у Zoho Desk після заповнення онлайн-форми на сайті
Zoho Desk — веб-додаток для ефективного керування підтримкою клієнтів. Ringostat має «розумну» інтеграцію з цією системою, яка дозволяє автоматизувати роботу сапорта.

Тепер у Zoho Desk сутності створюються не тільки після дзвінка, а й після заповнення онлайн-форми на сайті. Так, після цього в системі можуть автоматично створюватися контакти та заявки. А менеджерам не доведеться відволікатися, щоби робити це вручну.
Больше про інтеграції з формами на сайті
Ольга Феоктістова,
редактор блога
Ringostat

Ви завжди можете почитати чи залишити відгук про Ringostat на G2 и Capterra.
Якщо ви більше не хочете отримувати наші листи,
то завжди можете відписатися від розсилки