Дайджест оновлень за липень
Болгарський інтерфейс, оновлення чорного списку та інше
Привіт!

Це Ольга з Ringostat. І як завжди, раз на місяць я відправляю вам листа, щоб розповісти, що нового з'явилося в Ringostat. Незважаючи на війну, ми продовжуємо працювати в звичайному режимі і так само випускати оновлення. Які завжди безкоштовні для наших клієнтів.

Читайте прямо тут за кілька хвилин чи у статті на нашому блозі.
Читайте про всі оновлення Ringostat в статті на нашому блозі
Болгарська мова для інтерфейсу особистого кабінету Ringostat
У Ringostat з'являється все більше клієнтів у Європі, і серед них багато болгарських компаній. Наприклад, офіційний автодилер Peugeot, про якого ми вже писали кейс. Спеціально для таких клієнтів ми зробили переклади текстів особистого кабінету Ringostat болгарською мовою.

Щоб змінити мову особистого кабінету, просто натисніть «Налаштування профілю» у шапці та оберіть болгарську мову з випадаючого списку.
Подивитися в особистому кабінеті
Додавання частини номера до чорного списку
З початком війни практично усі українські компанії припинили будь-яку співпрацю із країною-агресором. Але її мешканці, на жаль, можуть, як і раніше, дзвонити українському бізнесу. Для користувачів Ringostat це більше не проблема. Ви можете буквально парою кліків заборонити дзвінки з номерів певних країн чи операторів.

Для цього завітайте до розділу Віртуальна АТСЧорний список. У налаштуваннях чорного списку натисніть кнопку «Додати номер», виберіть «Починається з» та введіть телефонний код оператора або країни.
Більше про чорний список
Передача в CRM аудіозаписів у форматі .wav
Один із плюсів інтеграції Ringostat і CRM — автоматична передача аудіозаписів дзвінків до картки угоди.

До липня єдиним мінусом таких інтеграцій було те, що аудіозаписи розмов неможливо було прослухати одразу. Це відбувалося, тому що записи передавалися в CRM у форматі .ogg, а системі потрібен час на його конвертацію. Тепер аудіозаписи передаються у форматі .wav — за рахунок цього запис можна прослухати відразу після закінчення розмови.
Подивитися перелік інтеграцій з CRM
Знак прапора в розділі «Співробітники»
З липня під час створення «Співробітника» в особистому кабінеті Ringostat у блоці додавання контакту показується прапор. Наша платформа розуміє за IP-адресою, який саме прапор показати. Якщо співробітник працює в іншій країні — просто поміняйте країну на потрібну, вибравши зі списку, що випадає.
Більше про сутність «Співробітник»
Ольга Феоктістова,
редактор блога
Ringostat

Ви завжди можете почитати чи залишити відгук про Ringostat на G2 и Capterra.
Якщо ви більше не хочете отримувати наші листи,
то завжди можете відписатися від розсилки